قوانین و مقررات

روش های ارسال سفارش
انواع روش های ارسال محصولات فروشگاه کوثر در زمان ثبت سفارش و تکمیل فرآیند خرید، قابل مشاهده و توسط کاربر قابل انتخاب خواهد بود. لازم است که کاربر پس از وارد کردن مشخصات پستی خود جهت ثبت نهایی سفارش خود، روش ارسال خود را به صورت دقیق انتخاب کند.
انواع روش های ارسال محصولات خریداری شده از فروشگاه اینترنتی کوثر با توجه به شهر مقصد به صورت زیر می باشد:
سفارش های تهران:
مشتریان ما می توانند برای دریافت سفارش های خود در شهر تهران یکی از دو روش زیر را انتخاب کنند:
ارسال رایگان در تهران
• این روش ارسال فقط برای سفارشات بالای ۲۰۰ هزار تومان و همچنین دارندگان کد تخفیف ارسال رایگان فعال خواهد شد.
• در این روش تمام سفارشات ثبت شده با آدرس های مربوط به شهر تهران توسط پیک کوثر ارسال خواهد شد.
• محدوده شهر تهران: شرق (افسریه تا تهرانپارس) – غرب (تهرانسر) – جنوب (بزرگراه آزادگان)
• تمام سفارشات خارج از محدوده شهر تهران با توجه به مقصد، وزن و حجم مرسوله، توسط پست سفارشی، پست پیشتاز، سرویس تیپاکس و یا سرویس درب به درب کالارسان به دست کاربر خواهد رسید. لازم بذکر است که تمام هزینه های این روش توسط فروشگاه اینترنتی کوثر پرداخت خواهد شد و کاربر موظف به پرداخت هیچ هزینه ای جهت حمل بسته خود در مقصد نخواهد بود.
ارسال با نرخ ثابت
• این روش ارسال برای سفارشات کمتر از ۲۰۰ هزار تومان فعال خواهد شد.
• در این روش تمام سفارشات ثبت شده (در شهر تهران و یا خارج از شهر تهران) فقط با پرداخت نرخ ثابت ۱۵ هزار تومان به دست کاربر خواهد رسید. این مبلغ بدون در نظر گرفتن طول مسیر ارسال سفارش برای کاربران منظور می گردد و الباقی هزینه ارسال به مدت محدود توسط فروشگاه اینترنتی کوثر پرداخت خواهد شد. لازم بذکر است که کاربر پس از پرداخت این مبلغ و ثبت آن در صورت حساب نهایی خود موظف به پرداخت هیچ هزینه ی دیگری هنگام تحویل در مقصد نخواهد بود.
• در این روش تمام سفارشات ثبت شده با آدرس های مربوط به شهر تهران توسط پیک کوثر ارسال خواهد شد و سفارشات خارج از محدوده شهر تهران با توجه به وزن و حجم مرسوله، توسط پست سفارشی، پست پیشتاز، سرویس تیپاکس و یا سرویس درب به درب کالارسان به دست کاربر خواهد رسید.
سفارش های خارج از تهران:
علاوه بر این مشتریان ما می توانند برای دریافت سفارش های خود در سایر شهرهای کشور از یکی از روش های زیر استفاده کنند:
ارسال با پست سفارشی
• در این روش تمام سفارشات ثبت شده در تمام شهرهای ایران (غیر از استان تهران) فقط با پرداخت نرخ ثابت ۱۲ هزار تومان و توسط پست سفارشی به دست مشتری خواهد رسید. این مبلغ بدون در نظر گرفتن طول مسیر ارسال سفارش و وزن بسته برای کاربران منظور می گردد و الباقی هزینه ارسال به مدت محدود توسط فروشگاه اینترنتی کوثر پرداخت خواهد شد. لازم بذکر است که کاربر پس از پرداخت این مبلغ و ثبت آن در صورت حساب نهایی خود موظف به پرداخت هیچ هزینه ی دیگری هنگام تحویل در مقصد نخواهد بود.
ارسال با پست پیشتاز
• در این روش تمام سفارشات ثبت شده در تمام شهرهای ایران (غیر از استان تهران) فقط با پرداخت نرخ ثابت ۱۶ هزار تومان و توسط پست پیشتاز به دست مشتری خواهد رسید. این مبلغ بدون در نظر گرفتن طول مسیر ارسال سفارش و وزن بسته برای کاربران منظور می گردد و الباقی هزینه ارسال به مدت محدود توسط فروشگاه اینترنتی کوثر پرداخت خواهد شد. لازم بذکر است که کاربر پس از پرداخت این مبلغ و ثبت آن در صورت حساب نهایی خود موظف به پرداخت هیچ هزینه ی دیگری هنگام تحویل در مقصد نخواهد بود.
ارسال با تیپاکس (پس کرایه)
• با انتخاب این روش ارسال، مشتری بسته سفارش خود را توسط سرویس تیپاکس در محل تحویل خواهد گرفت و تمام هزینه ارسال از مبدا فروشگاه اینترنتی کوثر تا مقصد خود را به صورت مستقیم به شرکت تیپاکس پرداخت خواهد کرد.
• در این روش ارسال تمام امور مربوط به تعیین قیمت حمل و همچنین خدمات ارائه شده به شرکت تیپاکس مربوط می شود و هیچ ارتباطی با فروشگاه اینترنتی کوثر ندارد.
• لازم بذکر است که پیش از انتخاب این روش ارسال حتما از ارائه خدمات تیپاکس در شهر مقصد خود مطمئن شوید.
ارسال با کالارسان (پس کرایه)
• با انتخاب این روش ارسال، مشتری بسته سفارش خود را توسط سرویس کالارسان در محل تحویل خواهد گرفت و تمام هزینه ارسال از مبدا فروشگاه اینترنتی کوثر تا مقصد خود را به صورت مستقیم به شرکت کالارسان پرداخت خواهد کرد.
• در این روش ارسال تمام امور مربوط به تعیین قیمت حمل و همچنین خدمات ارائه شده به شرکت کالارسان مربوط می شود و هیچ ارتباطی با فروشگاه اینترنتی کوثر ندارد.
• با توجه به اینکه شرکت کالارسان خدمات حمل خود را با استفاده از اتوبوس های بین شهری انجام می دهد، عموماً بسته ها در انبارهای ترمینال به شما تحویل داده خواهد شد و پیگیری این موضوع خارج از وظایف فروشگاه اینترنتی کوثر می باشد.
نکات بسیار مهم
• فروشگاه اینترنتی کوثر پیش از ارسال سفارش کاربران، خود را موظف به ایجاد هماهنگی های لازم برای زمان ارسال و تحویل به کاربران خود می داند.
• مرسولات شما پس از بوجود آمدن هماهنگی های لازم فقط برای یک بار به آدرس شما ارسال خواهند شد. چنانچه کاربر به هر دلیلی نتواند مرسوله خود را از پیک کوثر، ماموران پست و یا کارمندان کالارسان دریافت کند ملزم به پرداخت هزینه ارسال مجدد خواهند بود و فروشگاه اینترنتی کوثر تمام مسئولیت های مرتبط با این موضوع را از خود صلب می نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *